Medal uznania za długoletnią służbę

Utworzono dnia 16.11.2017

W środę 15 listopada 2017 roku w Kuratorium Oświaty w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych przyznanych w 2017 roku nauczycielom oraz osobom pracującym w szkołach i placówkach oświatowo-wychowawczych.

Medalem Złotym za Długoletnią Służbę została odznaczona Pani Barbara Ignaczak – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej w Jastrzębi. Jest to bardzo zaszczytne odznaczenie nadawane za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa. Medal przyznano na wniosek dyrektor Danuty Gargaś.

Uroczystość rozpoczął Chór Nowodworski działający przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie pod przewodnictwem Pana Ryszarda Źróbka. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczenia wręczył Pan Józef Gawron, Wicewojewoda Małopolski, któremu towarzyszyła Pani Halina Cimer, Małopolski Wicekurator Oświaty w asyście uczennic z klasy II I LO w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy.

Medal wyrazem uznania za długoletnią służbę.