Przyjaciel Szkoły 2019/2020

Utworzono dnia 29.06.2020

Po rozpatrzeniu propozycji kandydatów do tytułu „Przyjaciela Szkoły” Kapituła zdecydowała, że w roku szkolnym 2019/ 2020 tytuł ten otrzymają następujące osoby:

Pan Szczepan Słowik – za pomoc przy przygotowaniu i organizowaniu różnego rodzaju przedsięwzięć kulturalnych, za uatrakcyjnienie naszych akademii i uroczystości szkolnych.

- Pani Aneta Arabasz-Gucwa – za pomoc rzeczową (pomoce do oddziału przedszkolnego).

- Pani Katarzyna Steczyńska – za zaangażowanie się w życie szkoły, za przygotowywanie na własny koszt strojów i rekwizytów na konkursy szkolne oraz za wszelką aktywność na rzecz szkoły.

- Pani Anna Kita – za ogromne wsparcie i dobre słowa kierowane pod adresem całej szkolnej społeczności, za wiele lat pięknej i owocnej współpracy .

- Pani Barbara Ignaczak- za pomoc przy przeprowadzaniu licznych konkursów oraz za czynny udział w życiu szkoły.

- Pani Dorota Śliwa- za pomoc w przygotowaniu i organizowaniu różnego rodzaju uroczystości szkolnych.

Jeszcze raz za wszelką pomoc i wsparcie serdecznie dziękujemy!