Podsumowanie akcji „Przywróćmy Dzieciom Uśmiech”

Utworzono dnia 02.06.2016

Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w akcję „Przywróćmy Dzieciom Uśmiech”, której organizatorem jest Fundacja Przyjazny Świat Dziecka z siedzibą w Warszawie. Celem akcji jest pomoc dzieciom przebywającym w rodzinnych domach dziecka. Akcja polega na zbiórce makulatury w szkole i przekazaniu jej Fundacji. W tym roku szkolnym zebraliśmy łącznie 1124 kg makulatury. Uczniowie, którzy przynieśli >50 kg makulatury wezmą udział w losowaniu nagród. Z naszej szkoły są to:

1. Michał Kiełbasa kl. III SP – 89 kg
  2. Paweł Maraś kl.II SP – 78 kg
  3. Dawid Gaborek  kl. II SP – 62 kg
  4. Karol Michalik kl.III SP – 60 kg
  5. Kacper Michalik kl.I SP – 60 kg
  6. Maksymilian Hołda kl. II SP – 56 kg
  7. Sławomir Turski kl. I SP – 54,3 kg

Wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom naszej szkoły, którzy zaangażowali się w akcję serdecznie dziękuję.

Koordynator: Magdalena Stec