Dzień Matki

Utworzono dnia 31.05.2017

W piątek 26 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Matki. Tego dnia wszystkie dzieci z klas I-III pamiętały o swoich kochanych mamach. Obdarzyły je kwiatami, pięknymi laurkami, buziakami, ale przede wszystkim wyraziły swoją miłość, kierując do nich ciepłe życzenia, płynące prosto z serca. Każda klasa przygotowała swój program artystyczny poświęcony Mamom. Były piosenki, wiersze (nawet własnej twórczości) i tańce. Mamy miały również za zadanie wypić sok z cytryny, aby otrzymać od swoich pociech Order Uśmiechu.

Dzieci naprawdę poczuły się prawdziwymi gospodarzami tej wyjątkowej i wspaniałej uroczystości. Mogły podziękować swoim kochanym mamom za  trud włożony w ich wychowanie. To był wyjątkowy i wspaniały dzień.