Szkolny Konkurs Udzielania Pierwszej Pomocy „ Bezpieczeństwo na co dzień”

Utworzono dnia 23.05.2017

16 maja 2017 roku  w naszej szkole został zorganizowany Konkurs Udzielania Pierwszej Pomocy. W konkursie wzięły udział klasy IV – VI szkoły podstawowej i wszystkie klasy gimnazjum. Każdy zespół  miał za zadanie przygotować scenkę, która przedstawiała sytuację zagrażającą życiu lub zdrowiu i zaprezentować sposób udzielania pierwszej pomocy. Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie p. Mikołaj Włudyka (strażak Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie ) p. Tomasz Gucwa i p. Jacek Dudek.

Pierwsze  miejsce  zdobyła klasa IIIb, drugie miejsce  klasa IIIa, a trzecie miejsce klasa V.

Całość konkursu koordynował p. Jacek Dudek – nauczyciel techniki i edukacji dla bezpieczeństwa. Wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem znajomości zasad udzielania pierwszej pomocy i życzymy wszystkim, by nigdy nie musieli tej wiedzy wykorzystać w praktyce.