Dzień Patrona Szkoły

Utworzono dnia 29.06.2018

W czwartek 21 czerwca obchodziliśmy uroczyście Dzień Patrona Szkoły, czyli Świętej Jadwigi Królowej. Rozpoczęliśmy Mszą Świętą o godzinie 9.00 odprawioną w kościele parafialnym w Jastrzębi. Po zakończonej Mszy uczniowie klasy II a zaprezentowali krótki montaż słowno – muzyczny o życiu i działalności świętej Jadwigi. Uroczystość uświetnił występ scholi parafialnej przygotowanej przez panią Małgorzatę Miłkowską i pana Szczepana Słowika. Schola zaśpiewała pięknie dwie piosenki o świętej Jadwidze.

Dziękujemy wszystkim śpiewającym i grającym, a także osobom z klasy II a zaangażowanym w przygotowanie tej uroczystości.

Po części artystycznej wszyscy udali się do szkoły, gdzie na hali sportowej nastąpiło podsumowanie wszystkich szkolnych konkursów i nagrodzenie uczniów, którzy brali w nich udział.