„Rodzina to największy skarb”

Utworzono dnia 13.06.2018

Wtorkowe popołudnie 29 maja 2018r było w naszej szkole niezwykle uroczyste. Gościliśmy bowiem Rodziców z okazji Święta Rodziny.

Do tego wydarzenia uczniowie niezwykle pilnie przygotowywali się pod okiem swoich wychowawców i nauczycieli. Chcieli bowiem w ten sposób podziękować swoim Mamom i Tatom za ich miłość, cierpliwość i poświęcenie.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 16.30. Wszystkich zebranych powitała Pani dyrektor Danuta Gargaś i zaprosiła do obejrzenia części artystycznej, którą poprowadzili uczniowie klas gimnazjalnych Natalia Podobińska oraz Jakub Włudyka. Na początku wystąpili najmłodsi uczniowie z klas I – III, którzy pięknie recytowali wiersze dla mamy i taty oraz zaśpiewali dla nich piosenki. Potem na scenę wkroczyli aktorzy z klasy IV i pokazali specjalnie na tę okazję przygotowaną bajkę o Królewnie Śnieżce i krasnoludkach. Kolejnym punktem programu był taniec, a wystąpili znowu uczniowie z klas I-III. Całości dopełniły dziewczyny z chórku szkolnego, które zaśpiewały kilka piosenek. Na koniec uczniowie złożyli Rodzicom życzenia i wręczyli drobne upominki.

Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy spędzili to popołudnie z nami oraz wszystkim tym, którzy włączyli się w przygotowanie święta.