Wyjazd do Krynicy Zdroju

Utworzono dnia 29.06.2018

Dnia 12 czerwca br. uczniowie klasy VII, IIa i IIb wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Krynicy Zdroju. Program wycieczki był niezwykle bogaty.

Najpierw udali się Krynickiego Parku Linowego znajdującego się tuż u podnóży Jaworzyny Krynickiej. Tam, po przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa, pod czujnym okiem doświadczonej kadry instruktorów ruszyli na trasy zawieszone pomiędzy drzewami na różnych wysokościach. Wiele radości sprawiły im wspinaczki i zjazdy. Uczniowie wykazali się dużą sprawnością fizyczną, umiejętnością koncentracji i samozaparcia. Po wysiłku fizycznym zasiedli do wspólnego posiłku i z apetytem zjedli kiełbaski z grilla. Następnie z przewodnikiem wyjechali kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką, gdzie podziwiali przepiękne widoki i wdychali górskie powietrze. Z Jaworzyny zeszli w dół ścieżką przyrodniczo-edukacyjną. Zmęczeni, ale zadowoleni udali się jeszcze na lody do Krynicy, a później wrócili do domu.

Wycieczka ta była pełna emocji i niezapomnianych wrażeń.