Żegnaj szkoło! - zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Utworzono dnia 01.07.2019

W środę 19 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się Mszą świętą, po której uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami udali się do szkoły.
Uroczystą akademię przygotowali tegoroczni absolwenci - uczniowie klas IIIa i b gimnazjum oraz klasa VIII. Na początku jednak pożegnaliśmy i podziękowaliśmy za wieloletnią pracę w naszej szkole Księdzu Jackowi Drożdżowi oraz Panu Arturowi Hołdzie. Pani Dyrektor wręczyła w ramach uznania i podziękowania za podejmowane zadania Nagrodę Dyrektora Szkoły.

Po części artystycznej nastąpiła ta najbardziej oczekiwana - wręczenie nagród i dyplomów za wyniki w nauce, za wzorową frekwencję, za wyniki z egzaminów, za zaangażowanie w życie szkoły i reprezentowanie jej na konkursach, zawodach. Podziękowaliśmy Rodzicom absolwentów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce oraz tym, którzy swoim zaangażowaniem włączali się organizację imprez i uroczystości szkolnych.
Zostały również wręczone odznaki "Przyjaciel szkoły" osobom, które wspierały nas w realizacji różnorakich działań. Bez ich wsparcia nie udałoby się wykonać wielu przedsięwzięć. Odznakę tę w tym roku otrzymali: pan Karol Szybowski, pan Szczepan Słowik, państwo Ewelina i Michał Sopala, pani Aneta Arabasz-Gucwa, państwo Katarzyna i Piotr Steczyński, państwo Małgorzata i Rafał Fior, pani Izabela Miłek, pan Adam Kiełbasa, pan Marcin Wilga, pan Jan Baniak, państwo Romuald i Barbara Haraf, pan Mateusz Schabowski, państwo Agnieszka i Zbigniew Jurkiewicz, państwo Janina i Stanisław Oślizło, państwo Małgorzata i Waldemar Biskup, państwo Klaudia i Seweryn Oślizło, pani Barbara Ignaczak.

Na koniec podziękowaliśmy Radzie Rodziców, na czele z przewodniczącą panią Małgorzatą Fior, za aktywną pracę na rzecz szkoły, pomoc w organizacji imprez i uroczystości, dofinansowanie wycieczek, konkursów.

Po zakończonej części oficjalnej, uczniowie udali się do klas, gdzie od swoich wychowawców otrzymali świadectwa kończące ten rok nauki.

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom udanego wakacyjnego wypoczynku, wielu niezapomnianych chwil i wrażeń oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019