Rozstrzygnięcie konkursu "Bohater mojej ulubionej książki"

Utworzono dnia 24.09.2020

W ramach rozwijania uzdolnień i zainteresowań czytelniczych uczniów zorganizowany został konkurs plastyczny dla klas 0-III Bohater mojej ulubionej książki oraz dwa konkursy literackie dla uczniów starszych - „Polecam książkę przeczytaną podczas kwarantanny…”  oraz „Mój pamiętnik z kwarantanny”.

Niestety, nie wpłynęła żadna praca literacka, więc w tej kategorii nagród i wyróżnień nie przyznano. Natomiast w kategorii klas młodszych na konkurs wpłynęło 17 prac. Mogły być one wykonane dowolną techniką, a Jury oceniając brało pod uwagę pomysłowość, oryginalność oraz estetykę wykonania. Wszystkie nadesłane prace są ciekawe i pięknie wykonane. Jury postanowiło jednak nagrodzić:

I miejsce - Wiktoria Kulinowska z klasy II

II miejsce - Maja Jurkiewicz z oddziału przedszkolnego

III miejsce ex aeuqo Olek Figas i Oskar Baran z klasy II

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie bardzo dziękujemy.

Wszystkie prace można obejrzeć poniżej.

"Bohater mojej ulubionej książki"