Wyniki konkursu patriotycznego "Wiwat 3 Maj!"

Utworzono dnia 24.09.2020

W tym roku w związku z obchodami 229. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3. Maja odbył się KONKURS PATRIOTYCZNY "WIWAT 3. MAJ!!!".

W ramach konkursu uczniowie najmłodsi wykonali prace plastyczne przedstawiające symbole narodowe, natomiast starsi mogli wziąć udział w konkursie literackim.

Ponieważ wszystkie prace plastyczne wykonane i nadesłane w tym konkursie są bardzo piękne, wymagały wiele pracy autorów, Jury miało ogromny kłopot z wyłonieniem zwycięskiej trójki. Po długich i burzliwych obradach postanowiono co następuje:

I miejsce otrzymuje Aleksandra Słowik z klasy II

II miejsce - Lena Bałut z klasy I

III miejsce - Martyna Myrlak z oddziału przedszkolnego

Jury postanowiło wyróżnić jeszcze trzy prace:

Jakuba Radziszewskiego z oddziału przedszkolnego

Krystiana Steczyńskiego z klasy I

Dawida Hołdy z klasy II

Wszystkie nadesłane prace są piękne, zachęcamy do ich obejrzenia poniżej (Czytaj dalej).

Niestety w drugiej kategorii "Poetycko o symbolach narodowych" wpłynęły zaledwie dwie prace literackie. Wykonali je:

Julia Rutka z klasy IV oraz Jakub Jurkiewicz z klasy V

Obie te prace zostają wyróżnione i nagrodzone.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone przy najbliższej możliwej okazji.

Prace plastyczne