Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Utworzono dnia 28.06.2021

W piątek 25 czerwca 2021 roku zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Z powodu trwającej pandemii oraz obowiązujących w naszej szkole obostrzeń nie było wspólnej akademii, a uczniowie poszczególnych klas spotkali się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych, gdzie otrzymali świadectwa, dyplomy i nagrody. Klasa 7 pożegnała również absolwentów szkoły – uczniów klasy 8, którzy zakończyli naukę w szkole podstawowej.

Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2020/2021:

Za osiągnięcia edukacyjne:

Klasa I:

Karolina Brończyk, Wiktor Figas, Gabriela Gucwa, Julia Gucwa, Kacper Hołda, Maja Jurkiewicz, Alan Kędzior, Sylwia Koniuszy, Adrian Kras, Oliwia Kulinowska, Łukasz Maraś, Martyna Myrlak, Jakub Radziszewski, Marcelina Zięcina

Klasa II:

Izabela Adamczyk, Lena Bałut, Maja Baran, Maciej Bednarz, Karol Gucwa, Filip Haraf, Gabriela Haraf, Patryk Hołda, Wiktoria Jurkiewicz, Krzysztof Michalik, Łucja Mruk, Krystian Steczyński

Klasa III:

Aleksander Figas, Marta Gadecka, Emilia Hołda, Krystian Łatka, Aleksandra Słowik

Klasa IV:

Amelia Brończyk, Bartłomiej Kiełbasa, Wojciech Haraf, Karol Maciaszek

Klasa V:

Julia Gaj, Miłosz Hołda

Klasa VI:

Anna Haraf, Emilia Gucwa, Sylwia Sopala, Filip Jurkiewicz

Klasa VII:

Julia Brończyk, Dawid Gaborek, Julia Słowik, Sylwia Stanuch, Amelia Steczyńska

Klasa VIII:

Mateusz Kwaśny, Justyna Jurkiewicz, Martyna Baran

Za 100 % frekwencję:

Klasa II – Filip Haraf, Lena Bałut

Klasa IV – Amelia Brończyk, Wojciech Haraf ,Kinga Robak

Klasa V – Miłosz Hołda, Roksana Kiełbasa

Klasa VI-Natalia Kwiek, Krystian Podobiński

Klasa VII –Julia Brończyk

Oprócz świadectw i nagród za wyniki w nauce wręczone zostały również, jak co roku, dyplomy sportowców dla uczniów klasy 8, którzy reprezentowali naszą szkołę w różnych zawodach sportowych, a także listy gratulacyjne dla Rodziców ósmoklasistów, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem. List gratulacyjny otrzymali: Anna i Bogdan BaranAgnieszka i Zbigniew Jurkiewicz oraz Iwona i Bogdan Kwaśny. Gratulujemy!

Zwyczajem w naszej szkole jest wręczenie podziękowań Rodzicom, których najmłodsze dziecko kończy szkołę, a którzy w szczególny sposób wspierali nas w różnych działaniach podczas nauki dzieci w naszej placówce. Te podziękowania otrzymali: Anna i Ryszard DeśPaulina i Krzysztof Hołda oraz Anna i Włodzimierz Kiełbasa. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Jak co roku przyznany został również tytuł „Przyjaciel Szkoły”. Otrzymali go:

Pani Aneta Arabasz – Gucwa - za bezinteresowną pomoc

Pani Małgorzata Giemza - za pomoc przy przygotowaniu różnego rodzaju przedsięwzięć kulturalnych, za uatrakcyjnienie naszych akademii i uroczystości szkolnych

Państwo Marzena i Grzegorz Wójcik - za bezinteresowną pomoc

Spółdzielnia „Jedność” z Kąśnej Dolnej - za bezinteresowną pomoc

Wśród podziękowań znalazły się w tym roku jeszcze jedne – szczególne podziękowania dla Pani Marii Wróbel. Pani Maria przez wiele lat pracowała w naszej szkolnej stołówce, serwując nam wszystkim pyszne dania. W 2015 roku otrzymała Złoty Medal za Długoletnią Służbę, bardzo zaszczytne odznaczenie nadawane za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa. W tym roku szkolnym Pani Maria zakończyła pracę w szkole i udała się na zasłużoną emeryturę.

Pani Mario, jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za wiele lat pracy, energię, uśmiech i optymizm, za wszystkie pomysły i każde dobre słowo. Życzymy kolejnych lat zdrowia, spokoju i dobrego humoru. Proszę nas dobrze wspominać i realizować swoje plany i marzenia.

Kończąc ten rok szkolny, życzymy wszystkim spokojnych i pełnych radosnych chwil wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Koniec roku szkolnego 2020/2021