Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej "Love is all around..."

Utworzono dnia 06.02.2024

31 stycznia 2024r. uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne i językowe w IV Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej pod hasłem „Love is all around…”.  Organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Ciężkowicach, a honorowym patronatem objął to wydarzenie Burmistrz Gminy Ciężkowice Pan Stanisław Kuropatwa.

Wykonawcy występowali w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie kl. I- III, IV – VI, VII – VIII. Soliści wykonywali po jednej miłosnej piosence.

Naszą szkołę reprezentowali:

Jan Słowik z klasy III,

który zajął III miejsce w kategorii uczniów klas I-III z piosenką „I can’t help falling in love”

Izabela Adamczyk z klasy V,

która zajęła III miejsce w kategorii uczniów klas IV-VI z piosenką „My heart will go on”

Amelia Brończyk z klasy VII,

która zajęła II miejsce w kategorii uczniów klas VI-VIII z piosenką „Marry you”.

Opiekunem uczniów była Pani Małgorzata Gargula.

Serdecznie gratulujemy!!!

IV Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej