Projekt: Rozwijanie umiejętności uczniów w szerokiej współpracy pt:"JA, Ja i otoczenie, Moja kariera"

W roku szkolnym 2022/2023 będzie realizowany autorski projekt  Rozwijanie umiejętności uczniów w szerokiej współpracy pt." JA, Ja i otoczenie, Moja kariera", którego Liderem jest Powiat Tarnowski. Współpraca ma odbywać się również z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Powiatowym Urzędem Pracy, Powiatową Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Wyznaczono główne zadanie, które dotyczy wsparcia merytorycznego i metodycznego doradców zawodowych pracujących w szkołach podstawowych oraz zbudowania sieci wieloobszarowej współpracy ze szkołami ponadpodstawowymi.

W ramach tego zadania planowane są:

- szkolenia;

- warsztaty;

- dyżury;

- spotkania ze specjalistami.