"Lepsza Szkoła"

Projekt edukacyjny - LEPSZEJ SZKOŁY od 2002 roku pomaga w weryfikacji wiedzy uczniów, badaniu efektywności nauczania oraz w przygotowaniach do egzaminów zewnętrznych.
Jednym z programów tego projektu to tzw. SESJE Z PLUSEM  skierowane do nauczycieli matematyki.

Corocznie biorą w nich udział dziesiątki tysięcy uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i technikum.

Standaryzowane testy (na wejście, w połowie i na końcu roku szkolnego) dają nauczycielom możliwość stałej i rzetelnej oceny postępów uczniów w ciągu każdego roku nauki matematyki.

Indywidualizowane raporty:

• pozwalają obejrzeć rezultaty poszczególnych uczniów oraz całej klasy na tle wyników szkolnych i ogólnopolskich,
  • pokazują, które z typów zadań sprawiają uczniom najwięcej trudności,
  • umożliwiają przeanalizowanie dotychczasowych metod pracy,
  • są dobrym materiałem do prezentacji wyników na wywiadówkach oraz na radzie pedagogicznej.