grudzień 2022r.

Sprzęt zakupiony w ramach programu „Laboratoria Przyszłości" już na dobre zagościł w naszej szkole. Nauczyciele jak i uczniowie oswoili się z jego obecnością na lekcjach, dodatkowych zajęciach i uroczystościach szkolnych. Towarzyszy nam także na wycieczkach szkolnych. Nie inaczej było w grudniu.

• Powstał krótki film, w którym uczniowie wypowiadają się na temat filmu „Bella i Sebastian”. Uczniowie widzieli ten film w kinie w Nowym Sączu. Do przygotowania materiału wykorzystano kamerę, oświetlenie i mikrofon oraz oprogramowanie do montażu.
  • Opracowano fotorelację oraz materiał filmowy z Jasełek przygotowanych przez uczniów naszej szkoły pod opieką ks. Stanisława Gąsiora.
  • Przygotowano fotorelację z wyjazdu uczniów naszej szkoły do Centrum Nauki i Techniki „Pasaż Odkryć” w Tarnowie.
  • Opracowano fotorelację z wizyty uczniów klasy II w Publicznej Bibliotece w Jastrzębi.
  • Powstał fotoreportaż z Gminnego Konkursu Pięknego Czytania ze Zrozumieniem w Bruśniku.
  • Udało się udokumentować wizytę Św. Mikołaja w naszej szkole. Zapisano cyfrowo przedstawienie przygotowane przez rodziców uczniów.
  • Zorganizowano lekcje z programowania z wykorzystaniem robota Photon w klasie II i IV.
  • Na lekcji wychowania fizycznego w ramach lekcji „Ćwiczenia przy muzyce” wykorzystano sprzęt nagłaśniający.
  • Wykorzystano wizualizera Epson na zajęciach w klasie III.
  • Przeprowadzono zajęcia z matematyki w kl. VII - Prawo Archimedesa - fotorelacja z lekcji.

Laboratoria Przyszłości - grudzień 2022r.