Historyczne zmagania i sukcesy naszego ucznia

Utworzono dnia 04.01.2024

Bardzo się cieszymy, że uczeń klasy VIII Bartłomiej Hudy w tym roku szkolnym odnosi sukcesy w konkursach historycznych.

Bartek wziął udział w Małopolskim Konkursie Historycznym i zakwalifikował się do etapu rejonowego. Oprócz tego przystąpił do Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. mjra Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego. Za naszą i waszą wolność". W tym konkursie Bartek przeszedł przez etap szkolny i dostał się do etapu wojewódzkiego, który odbył się w Tarnowie 8 grudnia. Po ogłoszeniu wyników już wiemy, że Bartek zakwalifikował się do trzeciego, ponadwojewódzkiego etapu tego konkursu.

Gratulujemy Bartkowi i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach. Gratulujemy również pani Małgorzacie Szczepanek, opiekunowi naukowemu Bartka.