I miejsce w Konkursie wiedzy o I. J. Paderewskim " u mistrza Paderewskiego"

Utworzono dnia 20.11.2017

"Prawdziwą umiejętność zarówno w nauce i w sztuce, jak i w każdych innych zajęciach, zdobyć można tylko codzienną pracą i codziennym wysiłkiem. I to jest bezwzględnie pewne."
Ignacy Jan Paderewski

Pod tym hasłem 8 listopada odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach finał Konkursu o Ignacym Janie Paderewskim dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. Przeprowadzony był on w dwóch kategoriach:
- konkurs wiedzy dla klas VI – VII szkoły podstawowej i II- III gimnazjum
- konkurs plastyczny dla klas III – V szkoły podstawowej.

Naszą szkołę w finale konkursu wiedzy reprezentowały: Andżelika Hołda z klasy IIa, Angelika Jamka i Zuzanna Śliwa z klasy IIb.

Wcześniej odbyły się również eliminacje szkolne w kategorii plakat. Spośród wielu prac komisja konkursowa wybrała trzy, które reprezentowały naszą szkołę w finale.

Ogłoszenie wyników konkursu wiedzy oraz plastycznego, a także wręczenie nagród nastąpiło podczas uroczystej akademii z okazji 60 – lecia ZSOiZ w Ciężkowicach, która odbyła się 17 listopada. Cieszymy się, że w kategorii konkurs wiedzy I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Zuzanna Śliwa, a w kategorii konkurs plastyczny Paulina Bania z klasy II szkoły podstawowej zdobyła III miejsce.

Laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.