II Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

Utworzono dnia 31.10.2019

Dnia 29 października w Szkole Podstawowej w Ciężkowicach odbył się II Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy Ciężkowice – pana Zbigniewa Jurkiewicza oraz Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. Wykonawców oceniało jury w składzie: pan Łukasz Gaj - dyrektor Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej i śpiewak operowy współpracujący z najważniejszymi ośrodkami operowymi w kraju, pani Anna Zagała - dyrektor Administracji Samorządowej Placówek Oświatowych, pani Beata Weron Białas - sekretarz Gminy Ciężkowice, pani Aneta Ramian - nauczyciel języka angielskiego oraz pan Wojciech Sanek - dyrektor Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice.

W konkursie brał udział uczeń naszej Szkoły Filip Jurkiewicz z klasy V uzyskując wysokie II miejsce w kategorii klas IV – VI.

Serdecznie gratulujemy Filipowi.

II Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej