III miejsce w VI Mistrzostwach Sportowo-Ratowniczych w Tarnowie

Utworzono dnia 22.05.2019

W dniu 15 maja 2019r drużyna z naszej szkoły w składzie: Hołda Karolina, Maraś Ewelina, Rudnicka Magdalena, Jurkiewicz Sebastian wzięła udział w VI Mistrzostwach Sportowo-Ratowniczych „Majówka Zdrowa i Sportowa” w Instytucie Ochrony Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. W zawodach tych wzięły udział drużyny ze szkół miasta Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego. Uczniowie zmierzyli się z czterema konkurencjami sportowymi, czterema konkurencjami z zakresu ratownictwa medycznego, rozwiązywali test wiedzy na temat sportu, test wiedzy z ratownictwa medycznego oraz prezentowali umiejętności pływackie na basenie.

Drużyna z naszej szkoły zdobyła bardzo dobre III miejsce w tych zawodach.

Gratulujemy naszym uczniom dużej wiedzy z ratownictwa medycznego, dobrych umiejętności sportowych oraz bardzo dobrej postawy podczas zawodów. Uczniów przygotował pan Jacek Dudek.

VI Mistrzostwa Sportowo-Ratownicze