Konkurs pieśni patriotycznych

Utworzono dnia 07.11.2014

W ubiegły piątek, tj. 31 października, odbył się w naszej szkole konkurs pieśni patriotycznych. Występy przygotowane przez poszczególne klasy w trzech kategoriach wiekowych oceniało jury w składzie: Pani wicedyrektor Małgorzata Słomska, Pan Artur Hołda, Pan Artur Grabowski, Pan Przemysław Wopiński oraz absolwent naszej szkoły - Piotr Gargaś.

Uczniowie przygotowywali się do wykonania wylosowanych wcześniej pieśni pod opieką swoich wychowawców. Każda klasa losowała dwa utwory - jeden dla solisty i drugi dla zespołu. Jury, oceniając występy, brało pod uwagę nie tylko znajomość tekstu, poprawność wykonania, ale też ogólne walory artystyczne. Dyplomy dla zwycięzców zostaną wręczone podczas uroczystości z okazji Święta Niepodległości, która odbędzie się w naszej szkole w najbliższą środę 12 listopada. Wtedy też będziemy mogli wysłuchać wszystkich nagrodzonych wykonawców.