"Bezpieczeństwo"- realizacja tematu w szkole

Utworzono dnia 18.04.2016

W roku szkolnym 2015/2016 w naszej szkole realizowano wiele zadań o tematyce „Bezpieczeństwo”.

Każdy uczeń od klasy czwartej po trzecią klasę gimnazjum w swoim plecaku nosi mini apteczkę, której może użyć, będąc świadkiem lub uczestnikiem wypadku.
W każdej klasie opracowane były gazetki klasowe o tematyce „Udzielam pierwszej pomocy”.

W czasie Dnia Otwartego dla uczniów z zaprzyjaźnionych szkół przedstawiono pokaz  udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadów drogowych. Pokaz obejrzeli również przedstawiciele samorządu gminy. Do współpracy przy całej akcji dołączyła również policja z Tarnowa.

W ramach realizacji tego ważnego tematu serdecznie zapraszamy rodziców na  szkolenie pt. „Pierwsza pomoc przedmedyczna”, które odbędzie się dnia 26 kwietnia 2016 o godzinie 1500  w Zespole Szkół Publicznych w Jastrzębi.