Dzień Mamy w naszej szkole

Utworzono dnia 02.06.2016

Dzień Matki  to wielkie wydarzenie w życiu dzieci. To piękne święto obchodziliśmy w naszej szkole w dniu 31.05.2016r.

Tego dnia wszystkie dzieci z klas I-III pamiętały o swoich kochanych mamach. Obdarzyły je  kwiatami, upominkami, buziakami, ale przede wszystkim wyraziły swoją miłość, kierując do nich  ciepłe życzenia, płynące prosto z serca. Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także tańce w wykonaniu swoich pociech.

Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Dzieci naprawdę poczuły się prawdziwymi gospodarzami tej wyjątkowej i wspaniałej uroczystości. Poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły podziękować swoim kochanym mamom za  trud włożony w ich wychowanie. To był wyjątkowy i wspaniały dzień.