Inauguracja nowego roku szkolnego 2016/2017

Utworzono dnia 20.09.2016

1 września, jak co roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. O godzinie 830  uczniowie  naszej szkoły zebrali się w kościele, by  uroczystą Mszą świętą zacząć  nowy rok . Po Mszy na czele ze sztandarem udali się  do szkoły. Na sali gimnastycznej uczniowie klasy IIa i IIb  zaprezentowali krótki montaż poświęcony kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Pani Dyrektor Danuta Gargaś przywitała wszystkich obecnych i życzyła uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły udanego i pełnego sukcesów roku szkolnego.

W tym roku szkolnym nasza szkoła liczy 201 uczniów, 87 w szkole podstawowej i 114 w gimnazjum. Zatrudnionych jest  27 nauczycieli.

Jeszcze raz życzymy wszystkim, by ten nowy rok był pomyślny i przyniósł wiele sukcesów zarówno dydaktycznych, jak i wychowawczych.