Międzyszkolny Turniej Sportowy dla klas I – III szkoły podstawowej pod hasłem „ W zdrowym ciele zdrowy duch”

Utworzono dnia 08.06.2017

Dnia 31 maja 2017 roku w Zespole Szkół Publicznych w Zborowicach odbył się Międzyszkolny Turniej Sportowy dla uczniów klas I – III z terenu gminy Ciężkowice. Celem turnieju była integracja dzieci  poprzez sport i rekreację oraz kształtowanie zdrowego stylu życia. W konkursie wzięło udział 8 szkół. Każdą szkołę reprezentowała drużyna składająca się z sześciu osób. Uczniowie brali udział w dziesięciu konkurencjach, np. tor przeszkód, sadzenie ziemniaków, rzuty do celu, skoki w dal, przeciąganie liny.

Cieszymy się, że reprezentacja naszej szkoły zajęła  w tym turnieju wysokie II miejsce. Drużynę tę tworzyli: Natalia Gucwa, Dominik Hołda- klasa I, Anna Haraf, Jakub Jurkiewicz – klasa II, Amelia Steczyńska, Karol Osysko – klasa III.

Wszystkim uczniom  gratulujemy wyniku, a opiekunom dziękujemy za przygotowanie do zawodów.