„Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”

Utworzono dnia 23.09.2016

Uczniowie Szkoły Podstawowej wzięli udział w II Edycji Konkursu SKO „Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”, zorganizowanego przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. Ideą konkursu było krzewienie idei oszczędzania wśród uczniów.

W ramach tego konkursu szkoła uczestniczyła i zorganizowała wiele konkursów i inicjatyw związanych ze Szkolną Kasą Oszczędności, m. in.:

- szkolny konkurs plastyczny pt. „Zaoszczędzone pieniądze w SKO przeznaczę na…”,

- literacki konkurs dla kl. IV-VI  „Rymowanki o SKO”

- udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Krakowski Bank Spółdzielczy „Mała – wielka podróż, czyli moje wymarzone wakacje”,

- konkurs plastyczny  „Świąteczna ozdoba SKO”,

- gazetki klasowe zachęcające do systematycznego oszczędzania,

- konkurs na „Mistrza Oszczędzania”,

- prowadzenie bloga.

Dla wszystkich uczestników i zwycięzców  czekały nagrody i upominki m. in. tablet, piłki, pomoce szkolne. Za pomoc i udział wszystkim serdecznie dziękuję.

Anna Baran – opiekun SKO