Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!

Utworzono dnia 21.09.2017

Tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w poniedziałek 4 września. W naszej szkole było ono szczególnie uroczyste, gdyż to u nas odbyła się gminna inauguracja nowego roku szkolnego. Wśród zaproszonych gości był burmistrz gminy Ciężkowice pan Zbigniew Jurkiewicz, a także przewodniczący Rady Gminy pan Zdzisław Szczerba, dyrektor ASPO pani Anna Zagała, radni naszej gminy oraz dyrektorzy innych szkół. Uroczystość jak zawsze rozpoczęła się Mszą świętą, po której udaliśmy się do szkoły na przygotowaną przez nauczycieli oraz uczniów klasy V i VII akademię. Przypomnieli nam oni o tragicznych czasach II wojny światowej oraz uświadomili, jak ważna jest wolność, jak dobrze jest żyć w wolnym kraju. Po uroczystości uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami do klas.

Wszystkim, którzy już tęsknią za wakacjami przypominamy, że kolejne już za dziewięć miesięcy!!!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018