Zabawa karnawałowa

Utworzono dnia 23.03.2018

Tuż przed feriami, 1 lutego 2018 roku, Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem panią Katarzyną Gwóźdź i we współpracy z Radą Rodziców zorganizował dla uczniów naszej szkoły zabawę karnawałową. Odbyła się ona w Domu Kultury w Jastrzębi. Najpierw bawili się uczniowie najmłodsi z klas I- III, dla których zorganizowany został konkurs na najładniejsze przebranie. Dzieci pięknie się przebrały za postacie z różnych bajek. Później do zabawy dołączyli nieco starsi uczniowie z klas IV-VII oraz z klas gimnazjalnych. Dla nich z kolei zorganizowany był konkurs na króla i królową balu, którymi zostali Natalia Podobińska z klasy II a i Dawid Magiera z klasy III b. Wszyscy uczestnicy zabawy mogli wziąć udział w loterii fantowej, a także zadedykować wybranej osobie piosenkę.

Zabawa była bardzo udana, również dzięki Rodzicom, którzy zadbali o poczęstunek, za co serdecznie dziękujemy.