Dzień Dziecka - 1.06.2021

Utworzono dnia 22.06.2021

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie poszczególnych klas wraz z wychowawcami udali się na klasowe ogniska z pieczeniem kiełbasek. Klasy IV, V i VIII świętowały ten dzień 31 maja, a klasa VI i VII – 1 czerwca. Uczniowie poszli do wiaty w Jastrzębi, gdzie upiekli kiełbaski, a także mieli zorganizowane  rozgrywki sportowe, spacery po lesie z obserwacją przyrody. Był to czas na rozmowy i integrację.

Z kolei dzieci młodsze obchodziły Dzień Dziecka 1 czerwca. Najpierw w klasach były zorganizowane zabawy i rozgrywki sportowe, a później dzieci udały się na grilla przygotowanego przez rodziców w altanie obok Straży Pożarnej.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie grilla oraz strażakom z OSP Jastrzębia za udostępnienie miejsca przy remizie.

Dzień Dziecka 2021r.