Rysujemy dla chorego Kacperka

Utworzono dnia 24.09.2020

"Mam na imię Kacper, mam 8 lat. Jak do tej pory byłem zdrowym i uśmiechniętym chłopcem. Kochałem podróże oraz spotkania z przyjaciółmi. Nasz dom był zawsze pełen ciepła i radości. Moja ukochana mama potrafiła to świetnie uchwycić w obiektywie jej aparatu, a tata dzielnie znosił wszystkie nasze sesje zdjęciowe. Dowoził nas we wszystkie magiczne miejsca, które planowała mama, tam zdobywaliśmy wspólne wspomnienia. W czerwcu tego roku źle się poczułem. Zdiagnozowano u mnie guza mózgu. Chcę Was prosić o wsparcie i o to abyście byli z nami" - taki apel widnieje na profilu facebookowym Z Kacperkiem po zdrowie.

Kacper obecnie znajduje się w szpitalu, przechodzi kolejną chemioterapię. Aby wesprzeć chłopca w tej ciężkiej walce o zdrowie, tarnowscy policjanci zorganizowali akcję Rysujemy dla chorego Kacperka!

Do tej akcji dołączyli uczniowie naszej szkoły. Przygotowali piękne kartki i rysunki, które zostaną przekazane Kacperkowi. Mamy nadzieję, że w ten sposób dodamy chłopcu otuchy i sił do dalszej walki.

Trzymamy kciuki za Kacperka!!!

Kartki dla Kacperka