Zabawa karnawałowa

Utworzono dnia 07.02.2021

W czwartek 28 stycznia dla uczniów klas I-III zorganizowana została zabawa karnawałowa.

Ze względu na panujące obostrzenia uczniowie nie mogli bawić się wspólnie, wszystkie klasy razem, nie przeszkadzało to jednak dzieciom i świetnie bawiły się w swoim klasowym gronie. Tańce zorganizowane zostały w trzech turach, w odstępach czasowych umożliwiających zdezynfekowanie sali, a później, już w swoich salach lekcyjnych, dzieci wzięły udział w konkursach i zabawach sportowych, m.in. w kręceniu hula hopem, rzucie do celu, odbijaniu piłeczki pingpongowej. Był również konkurs na najpiękniej ozdobioną maskę karnawałową. Każdy z uczniów miał okazję wykazać się w jakiejś dyscyplinie, a za wspólną zabawę dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

O dobrej zabawie świadczyły uśmiechy na twarzach dzieci.

Zabawa karnawałowa 28.01.2021