Muzyczny poranek - spotkanie z przedstawicielami Szkoły Muzycznej

Utworzono dnia 16.04.2024

W poniedziałek 15 kwietnia 2024 r. mieliśmy okazję posłuchać występów młodych, ale bardzo utalentowanych artystów. Tego dnia bowiem gościliśmy w naszym Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jastrzębiej uczniów i nauczycieli ze Szkoły Muzycznej w Domosławicach. Podczas spotkania uczniowie zaprezentowali kilka utworów wykonanych na skrzypcach, flecie, saksofonie i fortepianie, a nauczyciele zaprosili wszystkich chętnych do nauki gry na wybranym instrumencie, a trzeba przyznać, iż oferta szkoły jest naprawdę imponująca. Chętni do nauki mogą wybrać m.in. skrzypce, flet, gitarę, saksofon, fortepian czy trąbkę,  ale również mniej popularne i znane instrumenty, jak obój, klawesyn czy kontrabas.

Warto wspomnieć, że podczas spotkania zaprezentowały się dwie uczennice z naszej szkoły: Milena Włudyka z klasy III, która uczy się gry na fortepianie oraz Łucja Mruk z klasy V, która gra na flecie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim występującym i dziękujemy za to muzyczne spotkanie.

Występ uczniów ze Szkoły Muzycznej