Spotkanie z "Pinokiem" - teatrzyk kukiełkowy w naszej szkole

Utworzono dnia 11.04.2024

W środę 10 kwietnia 2024 roku przedszkolaki oraz uczniowie z klas I – III naszego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego obejrzały przedstawienie pt. „Pinokio”. Było to kolejne już spotkanie dzieci z teatrzykiem lalek z Agencji Artystycznej  Art. Cinema z Nowego Sącza. Tym razem obejrzeliśmy kukiełkową wersję historii o  drewnianym pajacyku, którego marzeniem było zostać prawdziwym chłopcem. Jednak chęć przygody, skłonność do kłamstwa i lenistwo sprawiały, że Pinokio wpadał w coraz większe tarapaty. Na szczęście ostatecznie pajacyk się zmienia, a jego poprawa zostaje nagrodzona. Ciekawa scenografia, melodie i piosenki sprawiły, że dzieci przeniosły się do świata bajki i w dużym skupieniu oraz z wielkim zainteresowaniem śledziły losy głównego bohatera.  Było to kolejne udane spotkanie z tym rodzajem teatru w naszej szkole.

Teatrzyk lalek - przedstawienie pt. "Pinokio"